opłaty bankowe

<br>Strona Główna
Najlepsze konto
Banki w Polsce
Finanse w sieci

Wyszukiwarka

Popularne artykuły

Banki w Polsce – lista – banki komercyjne
Najlepsze konta bankowe
Porównanie opłat – konta bankowe
Banki podnoszą opłaty i prowizje
Alior podwyższa opłaty

Konta bankowe – opłaty

Prezentujemy porównanie najważniejszych opłat dla kont bankowych w wybranych bankach. Liczmy, że zamieszczone zestawienie pomoże wybrać Państwu najlepsze konto. Tabela zawiera podstawowe informacje o kosztach związanych z posiadaniem konta osobistego w banku. Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi aktualnych ofert na zaprzyjaźnionej stronie: konta bankowe – „Konta bankowe pod lupą”).
Więcej…

Nietypowe opłaty bankowe

Niedziela, 15 Listopad 2009 23:39
Firma Expander zajmująca się doradztwem finansowym przeprowadziła w ostatnim czasie badanie dotyczące nietypowych opłat bankowych. Raport zawiera między innymi tabelę dziwnych opłat bankowych, które znalazły się w kilku bankach. W ramach zestawienia znalazły się na przykład opłaty za zmianę rodzaju konta bankowego – w przypadku tego typu zmiany (z droższego konta na tańsze) największą opłatę pobiera Lukas Bank. Opłata ta wynosi aż 75 złotych.
Więcej…

Banki podnoszą opłaty i prowizje

Środa, 03 Czerwiec 2009 15:18
Uciążliwe opłaty bankowe

Obecny kryzys finansowy spowodował, iż banki coraz częściej znacząco podwyższają opłaty bankowe. Dotyczy to przede wszystkim opłat związanych z posiadaniem osobistego konta bankowego. Obecnie klienci Raiffeisen Banku, wypłacając gotówkę w bankomacie obcego banku, zapłacą 3,99 zł prowizji. Jeszcze do niedawna ta usługa była bezpłatna. Od 1 czerwca bezpłatne pozostają tylko bankomaty własne Raiffeisena, a także te obsługiwane przez sieć Euronet. Bank zdecydował też o podniesieniu opłat za przelewy w oddziałach do 9,99 zł zamiast dotychczasowych 5,99 zł. Jeszcze do niedawna darmowe konto było dostępne niemal w każdym banku, obecnie jednak tylko najlepsze konta pozwalają na uniknięcie jakichkolwiek opłat.

Zmiany w taryfie opłat i prowizji planuje także Bank Zachodni WBK. Od lipca posiadacze Konta 24 zapłacą za nie miesięczną opłatę w wysokości 7,5 zł, czyli o 1,5 zł więcej niż do tej pory. W zamian za to bank obniży opłaty za przelewy internetowe z 1 zł do 50 gr.
Więcej…

Od sierpnia wyższe opłaty w Millenium

Sobota, 11 Lipiec 2009 12:55
Bank Millenium przyłącza się do podwyżek w opłatach

Od 1 sierpnia 2009 roku Bank Millennium wprowadza zmiany w ofercie kont bankowych dla Klientów Bankowości Detalicznej. Wprowadzane zmiany wiążą się z podwyżką dla klientów korzystających w Millenium z kont osobistych. Od 1 sierpnia br., zarówno dla Konta Osobistego jak i Konta Osobistego Premium, warunkiem znoszącym opłatę będzie średnie saldo miesięczne na koncie. Bank nie podaje na jakim poziomie zostanie ustalony próg jednak do tej pory była możliwość korzystania z bezpłatnego rachunku również na podstawie samych wpływów na konto – bez konieczności utrzymywania salda na określonym poziomie. Ponadto, opłata miesięczna za prowadzenie podstawowego rachunku, Konta Osobistego, wzrośnie o 1 zł i będzie wynosić 7 zł.

Zmiana tabeli opłat w Citi

Środa, 17 Czerwiec 2009 09:59
Citibank podwyższa opłaty

Już od 1 lipca w Citibanku obowiązywać będą nowe opłaty i prowizje bankowe dla kont oraz linii kredytowych dla klientów indywidualnych. Poniżej prezentujemy zaktualizowane zestawienie najważniejszych opłat dla poszczególnych kont osobistych oferowanych przez bank Citi Handlowy:<br>

Author Avatar
by infobank

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: